Проєкт: міжнародна онлайн-школа «Актуальні питання кібербезпеки»

Кафедра кібербезпеки Сумського державного університету організовує Міжнародну онлайн школу «Актуальні питання кібербезпеки». Це серія вебінарів з провідними фахівцями фірм, організацій, університетів світу.

Відбувся сьомий вебінар міжнародної онлайн школи

Дата і час проведення 08.02.2022 о 14-00

Тема: “Безпечне та позитивне використання цифрових технологій (з нагоди Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day))”

Лектор: Олександр Атаманенко, директор з IT-безпеки, «Октава Капітал» (м.Київ, Україна).

Відбувся шостий вебінар міжнародної онлайн школи

Дата і час проведення 07.02.2022 о 16-00

Тема: “Теорія (математика, логіка, алгоритми) – для успішної ІТ-практики”

Лектор: Олександр Отенко, Architect Cloud Infrastructure, Oracle (USA).

Відбувся п’ятий вебінар міжнародної онлайн школи

Дата і час проведення 25.01.2022 о 13-00

Тема: “Особливості організації захисту інформації на підприємствах України та світові практики”

Лектор: Denys Dmitriiev, DevOps, SecOps, NetOps 1xInternet GMBH, Frankfurt am Main, (Germany).

Відбувся четвертий вебінар міжнародної онлайн школи

Дата і час проведення 17.12.2021 о 09-00

Тема: “Прикладна ІТ Безпека. Приклад Нової Зеландії”

Лектор: Казбан Дмитрий Васильевич, IT Security Advisor / Analyst Maritime (New Zealand).

Відбувся третій вебінар міжнародної онлайн школи

Дата і час проведення 06.12.2021 о 09-00

Тема: “Як студенту закласти міцний фундамент своєї успішної міжнародної ІТ-кар’єри”

Лектор: Дмитро Фільченко, ІТ-підприємець (Україна-Ізраїль), головний аналітик компанії Quacquarelli Symonds (Великобританія).

Відбувся другий вебінар міжнародної онлайн школи

Дата і час проведення 03.12.2021 о 15-00

Тема: “Кібербезпека – з точки зору інженера-програміста”

Лектор: Alexander Solovey, Senior Software Engineer (The Nielsen Company, Chicago, USA)