Захист кваліфікаційних бакалаврських робіт студентами кафедри кібербезпеки

Завершальним етапом бакалаврської освітньої програми за спеціальністю «Кібербезпека» для студентів 4 року навчання цьогоріч стало виконання та захист кваліфікаційної роботи.

21 та 23 червня 2022 року в онлайн режимі на кафедрі кіберебезпеки перед державною екзаменаційною комісією відбулися захисти кваліфікаційних робіт наших студентів.

До складу екзаменаційної комісії, окрім викладачів кафедри, увійшли:

Віктор Іванющенко, начальник Управління державної служби спеціального зв’язку і захисту інформації в Сумській області,

Вадим Кальченко, головний інспектор з захисту інформації Управління державної служби спеціального зв’язку і захисту інформації в Сумській області,

Олександр Чалий, завідувач відділу технічної підтримки рішень замовників ТОВ «НЕТКРЕКЕР» м.Суми.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним захистом кваліфікаційних бакалаврських робіт і бажаємо нових здобутків у подальшому.