Кафедра кібербезпеки

СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

• This event has passed.

Інтерактивний курс “Основи кібергігієни”

30 Березня

Сумський державний університет є офіційним партнером проекту EIT HEI DISCO, у рамках якого викладачі та студенти можуть безкоштовно пройти інтерактивний курс “Основи кібергігієни”

В умовах війни, коли критична інфраструктура України зазнає постійних кібератак, усі ми повинні зміцнювати кіберстійкість.

Курс “Основи кібергігієни” розроблений естонськими партнерами для посилення кіберстійкості державних установ та адаптований Міжнародною Кібер Академією. В Україні цей курс уже пройшли більше 10 000 працівників критичної інфраструктури та правоохоронних органів, а зараз курс доступний громадським організація та ЗВО.

Інтерфейс інтерактивної платформи є дружнім, а матеріал курсу сприймається легко. Курс складається з 28 кейсів, на яких пояснюються основи кібергігієни та будується “матриця ризиків”, яка показує сильні та слабкі сторони учасника тренінгу.

Доступ до Платформи – 24\7. Проходження курсу може зайняти від 3 до 7 днів. Для проходження курсу треба зареєструватися за посиланням: CyberHygiene MOOC – DISCO project participant form (https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx…)

Доступ до Платформи відкрито до 30 березня.

Date:
30 Березня