Кафедра кібербезпеки

Подія Views Navigation

Latest Past Події

Єдиний державний кваліфікаційний іспит

Згідно наказу МОН №98 від 26.01.2024 визначено дату проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту спеціальності 125 Кібербезпека першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 25 квітня 2024 р.

Міжнародні науково-технічні конференції студентів та молодих учених «Фізика. Електроніка. Електротехніка» (ФЕЕ) та «Інформатика. Математика. Автоматика» (IMA)

Подання тез відкрито. Кінцевий термін подання тез – 01 квітня 2024 року Вимоги до оформлення тез за посиланням

Інтерактивний курс “Основи кібергігієни”

Сумський державний університет є офіційним партнером проекту EIT HEI DISCO, у рамках якого викладачі та студенти можуть безкоштовно пройти інтерактивний курс "Основи кібергігієни" В умовах війни, коли критична інфраструктура України зазнає постійних кібератак, усі ми повинні зміцнювати кіберстійкість. Курс "Основи кібергігієни" розроблений естонськими партнерами для посилення кіберстійкості державних установ та адаптований Міжнародною Кібер Академією. В...