Кафедра кібербезпеки

Подія Views Navigation

Latest Past Події

Єдиний державний кваліфікаційний іспит

Згідно наказу МОН №98 від 26.01.2024 визначено дату проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту спеціальності 125 Кібербезпека першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 25 квітня 2024 р.

Міжнародні науково-технічні конференції студентів та молодих учених «Фізика. Електроніка. Електротехніка» (ФЕЕ) та «Інформатика. Математика. Автоматика» (IMA)

Подання тез відкрито. Кінцевий термін подання тез – 01 квітня 2024 року Вимоги до оформлення тез за посиланням

Інтерактивний курс “Основи кібергігієни”

Сумський державний університет є офіційним партнером проекту EIT HEI DISCO, у рамках якого викладачі та студенти можуть безкоштовно пройти інтерактивний курс "Основи кібергігієни" В умовах війни, коли критична інфраструктура України...