Відбулася зустріч студентів з фахівцями відділу протидії кіберзлочинам в Сумській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України – нашим партнером та роботодавцем.

6 грудня для студентів спеціальності кафедри кібербезпеки прочитав лекцію Бухтіаров Артем Генадійович – старший інспектор з особливих доручень відділ протидії кіберзлочинам , член експертної ради роботодавців зі спеціальності 125 «Кібербезпека та захист інформації»

Під час зустрічі розглядались важливі питання інформаційної безпеки в кіберпросторі та протидії злочинності. Лектор також проінформував про напрями роботи фахівців кіберполіції, презентував платформу Мрія та корисні ресурси.

Бухтіаров А.Г. наголосив про потребу фахівців з кібербезпеки і звернувся до студентів з пропозиціями співпраці під час навчання.